PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106415}

Krucjata Bourne'a

The Bourne Supremacy
7,6 158 667
ocen
7,6 10 1 158667
7,2 14
ocen krytyków
Krucjata Bourne'a
powrót do forum filmu Krucjata Bourne'a

Moja opinia

ocenił(a) film na 10

Najlepsza częśc bourna, powiem więcej - najlepszy film sensacyjny ever.
Oczywiscie, jego fabuła jest tak dobra dzięki Ludlumowi.
Damon idealnie wciela się w tytułową rolę. Do tego muzyka, dynamika filmu.
No i coś, co zawsze mnie w takich filmach intryguje, i to bardzo: Czy ktoś, z takimi umiejętnościami może istnieć. Podczas oglądania Taken 2 też nad tym myślałem - doszedłem do wniosku, że np. scena z liczeniem sekund, kiedy go porwali, jest niemożliwa - raczej nie da się zapamiętać tak wielu szczegółów + w pamięci liczyć.
Ale na dicovery kiedyś był program o bournie, udowodnili w nim, że naprawde, służby specjalne szkolą takich ludzi, w tak brutalny sposób (o samym szkoleniu najwięcej dowiadujemy się w 3ciej, wg. mnie najsłabszej częsci Bourna).

ocenił(a) film na 8
nopel

Dobry koment. Zgadzam się , że to najlepsza część trylogii.
Jack Reacher (ta postać z książki) potwierdza, że da się takie zdolności wyszkolić ale duża w tym właśnie znajomość matematyki. Trzeba mieć nie tylko sprawność ale i predyspozycje intelektualne.

ocenił(a) film na 7
nopel

hhmmm to oczywiście tylko film, ale myślę że są ludzie którzy potrafią jeszcze i to znacznie więcej niż to

ocenił(a) film na 8
nopel

To nie zasługa ludluma, bo film ma zupełnie inną fabułę niż książka. Którą zresztą bardziej polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones