PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106415}

Krucjata Bourne'a

The Bourne Supremacy
7,6 158 707
ocen
7,6 10 1 158707
7,3 15
ocen krytyków
Krucjata Bourne'a
powrót do forum filmu Krucjata Bourne'a

bardzo slaby film

ocenił(a) film na 3

jedynka byla nawet dobra ale dwojka to juz dno,malo akcji,slabe sceny walk wlasciwie to nic nie widac przez wiekszosc filmu widzialem tylko ciemnosc i ja sie pytam skad taki sukces tego filmu tak wysoka ocena?

ocenił(a) film na 5
damianho15

Do tego dodałbym jeszcze taką sobie fabułę, która ot znika gdzieś w 2/3, a 3/4 filmy.

A co do scen - strasznie mnie drażniło to trzęsienie kamery, tak jakby kręciła to osoba z padaczką. Ledwo co widać, bo obraz lata we wszystkie strony, w szczególności w końcowych scenach.

ocenił(a) film na 3
BrotherM

i ja sie pytam skad taki sukces tego filmu?

ocenił(a) film na 10
damianho15

Ja uważam, że wszystkie trzy części są perfekcyjne pod każdym względem. A według ciebie jakie filmy, w tym gatunku, są lepsze od trylogii Bourne'a?

ocenił(a) film na 3
Beksa100

jezeli chodzi o sensacje to najbardziej lubie filmy seagala,nie pogardze tez van dammem czy stalonem.

użytkownik usunięty
damianho15

Tylko że ta Trylogia Bourne'a bije pod prawie każdym względem filmy Seagala po 2000 roku.

użytkownik usunięty
damianho15

Chłopie przecież to jeden z lepszych filmów sensacyjnych XXI wieku ale jednak gorszy od Tożsamości i Ultimatum.

ocenił(a) film na 3

jezeli ten film ci sie podoba to ja juz niewiem co mam ci napisac o ile tozsamosc byla nawet dobra to krucjata to dno dno co tu jest do podobania jezeli wszystko praktycznie w tym filmie jest do du**?

użytkownik usunięty
damianho15

To twoja opinia ok ale ja uważam inaczej. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones